Oświetlenie przemysłowe

oświetlenie przemysłowe

Wykonujmy kompleksowe instalacje oświetlenia sklepów, hal przemysłowych, obiektów użyteczności publicznej, jednostek samorządowych.

Zajmujemy się także wymianą istniejącego oświetlenia na oświetlenie energooszczędne LED.

Przemysłowe lampy LED

Oświetlenie LED z powodzeniem wykorzystywane jest nie tylko do użytku domowego, ale również w przemyśle. Dobrze dobrane oprawy i lampy przemysłowe LED powinny charakteryzować się właściwą jakością dostosowaną do ich przeznaczenia. Normy określające wymagane parametry oświetlenia stosowanego w przemyśle są bardzo rygorystyczne i służą zapewnieniu odpowiedniego komfortu w miejscu pracy.

Wiele możliwości

Oświetlenie przemysłowe LED zewnętrzne, jak i lampy LED przemysłowe wewnętrzne. Doskonale sprawdzają się jako doświetlenie hal produkcyjnych oraz magazynów o dużej powierzchni. Klienci mogą zamówić u nas lampy różniące się między sobą: mocą, strumieniem świetlnym, temperaturą barwową, kątem świecenia, zastosowaną elektroniką. Dzięki takiemu wyborowi można dokonać dokładnej selekcji i wybrać optymalne konstrukcje. Co za tym idzie, oferowane przez nas instalacje oświetlenia o przeznaczeniu przemysłowym zaspokaja bardzo różnorodne potrzeby klientów.

Szukasz firmy, która wykona instalacje elektryczne przemysłowe w mieście Zielona Góra? Wybierz Pro–instalacje! Jesteśmy w branży od 2009 roku, dlatego wiemy, co zrobić, by zaprojektować wydajne, a jednocześnie ekonomiczne instalacje elektryczne przemysłowe lubuskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Instalacje elektryczne przemysłowe Zielona Góra – praca w komfortowym oświetleniu

Przemysłowe instalacje elektryczne Zielona Góra to projekty, które sporządzamy w oparciu o specyfikę Twojej działalności. W ciągu wielu lat działania zrealizowaliśmy już zlecenia m.in. dla:

  • sklepów wielkopowierzchniowych,
  • hal przemysłowych,
  • budynków użyteczności publicznej,
  • jednostek samorządowych.

Nasze usługi to oświetlenie przemysłowe Zielona Góra nie tylko w zakresie projektowania od podstaw, lecz także wymiany na bardziej wydajne energetycznie i ekonomiczne lampy LED. Pomożemy dobrać optymalne rozwiązania, które pozwolą Ci zaoszczędzić energię i będą posiadać wymagane parametry, pozwalające na efektywną pracę.

Pro–instalacje to doświadczony elektryk Zielona Góra, z którym zaprojektujesz kompleksowe oświetlenie przemysłowe lubuskie. Skontaktuj się z nami, by poznać dedykowaną ofertę.

Pro–instalacje – przemysłowe instalacje elektryczne lubuskie i nie tylko

W Pro–instalacje zrealizujemy przemysłowe instalacje elektryczne lubuskie wraz z kompletnym montażem oświetlenia. Za wyborem naszej oferty przemawiają następujące zalety:

  • pracujemy na nowoczesnym sprzęcie,
  • nasz zespół to młodze i wykwalifikowane osoby posiadające niezbędne uprawnienia,
  • szybkie terminy i realizacja zgodna z harmonogramem.

Postaw na montaż instalacji i oświetlenia przemysłowego w Zielonej Górze, który wykonują specjaliści z doświadczeniem i kwalifikacjami.

Sprawdź nasze pozostałe usługi:

Dlaczego My?

Do każdego zlecenia oraz klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując plan działania do jego potrzeb.

Doświadczenie

Na rynku istniejemy od 2009 roku. Zdobyte w tym czasie doświadczenie przekłada się na jakość świadczonych usług.

Profesjonalizm

Zawsze stawiamy na jakość usług i wysokie kwalifikacje w dziedzinie instalacji elektrycznych i energetyki.

Zadowoleni Klienci

Dołącz do naszych zadowolonych Klientów.

Zobacz więcej

Aktualności

Chcesz zapytać o usługę?

Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na pytania lub przygotujemy indywidualną wycenę.

FAQ
Formularz kontaktowy