Oświetlenie uliczne

oświetlenie uliczne

Poszukujesz firmy, która będzie w stanie wykonać oświetlenie uliczne w Zielonej Górze bądź okolicach? W takim razie koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Proponujemy zainteresowanym kompleksowe usługi, które na pewno sprawdzą się niezawodnie w każdych okolicznościach.

Technologia LED

Technologia LED oznacza doskonały balans pomiędzy kątem poziomu oświetlenia, równomierności luminancji, i ograniczenia poziomu olśnienia w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort użytkownikom, przy jednoczesnym spełnieniu wymagań aktów normatywnych w najbardziej ekonomiczny sposób.

Bezpiecznie do celu

Lampy uliczne to rozwiązanie kluczowe dla bezpieczeństwa na drogach, szczególnie w terenach zabudowanych. Zasady oświetlenia drogowego określa norma PN-EN 13201:2016 opracowana na zlecenie Ministerstwa Infrastruktury. Dotyczą one między innymi ograniczenia olśnienia, prawidłowego oddawania barw oraz dostosowania widzenia do zróżnicowanego natężenia ruchu drogowego. Oferujemy lampy uliczne LED o wysokich parametrach technicznych, które spełniają określone w normie standardy.

Montaż oświetlenia ulicznego w Zielonej Górze – co proponujemy?

Jako działająca już od wielu lat firma zajmująca się między innymi oświetleniem, jesteśmy w stanie zagwarantować klientom wyłącznie najwyższej jakości systemu. Doskonale orientujemy się w tym, jak właściwie powinno wyglądać uliczne oświetlenie, zatem z pewnością będziemy mogli zaproponować każdemu najkorzystniejsze rozwiązania. Praktyczne oświetlenie uliczne powinno być przede wszystkim doskonale rozplanowane. Na szczęście zawiązanie współpracy z naszą firmą oznacza, że wszystkim zajmiemy się kompleksowo. Przygotujemy niezbędny projekt, a także podejmiemy się jego realizacji, korzystając przy tym z elementów oświetleniowych najwyższej jakości

Nie tylko oświetlenie uliczne, czyli pozostałe usługi

Współpraca z naszą firmą to ogromne udogodnienie dla każdego klienta. Proponujemy bowiem wiele interesujących usług, które nasi pracownicy są w stanie wykonać praktycznie od ręki. Co właściwie jesteśmy w stanie wykonać dla zainteresowanych? Szczególnie popularne są takie usługi, jak:

Współpraca z nami to gwarancja całkowitego zadowolenia, o czym przekonało się już wielu klientów z całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – oprócz kompleksowych działań, jesteśmy w stanie zagwarantować szybki czas realizacji, a także naprawdę korzystne ceny. 

Dlaczego My?

Do każdego zlecenia oraz klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując plan działania do jego potrzeb.

Doświadczenie

Na rynku istniejemy od 2009 roku. Zdobyte w tym czasie doświadczenie przekłada się na jakość świadczonych usług.

Profesjonalizm

Zawsze stawiamy na jakość usług i wysokie kwalifikacje w dziedzinie instalacji elektrycznych i energetyki.

Zadowoleni Klienci

Dołącz do naszych zadowolonych Klientów.

Zobacz więcej

Aktualności

Chcesz zapytać o usługę?

Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na pytania lub przygotujemy indywidualną wycenę.

FAQ
Formularz kontaktowy